60 שניות על רוני דלומי

60 שניות עלרוני דלומי | רוני דלומי שופטת בית ספר למוסיקה | רוני דלומי בית ספר למוסיקה 3רוני דלומי


רוני נכנסה לתודעה שלנו אי שם בשלהי שנת 2009 כאשר השתתפה בתכנית כוכב נולד, וזכתה במקום הראשון כשהיא בת 18 בלבד. אבל ההצלחה שלה לא באה במקרה, כישוריה באו לידי ביטוי עוד לפני כשגרה בבאר שבע. בילדותה ונעוריה היא השתתפה בתחרויות שירה ואף ייצגה את ישראל בחו"ל. היא זכתה במקומות הראשונים, נוסף לזאת היא השתתפה במופע "שיר נולד", וגם למדה ריקוד בלהקת המחול "בת דור".

נקודת המפנה בקריירה היתה אם כן הזכייה בכוכב נולד. לאחר הזכייה שרה את "עכשיו תורי" שכתבה והלחינה שרית חדד חברתה בסגל המוריד בבית ספר למוסיקה, היא הפכה להיות כוכבת בפסטיגל, ובד בבד עבדה על אלבום הכורה שלה שראה אור בשנת 2010. הסינגל הראשון היה "תן". שיר שנוגן בכל תחנת רדיו אפשרית. באותה שנה זכתה גם בתואר זמרת השנה. בשנת 2012 הוציאה את אלבומה השני. השיר "תחזיקו" הפך ללהיט היסטורי. ב-2015 השנה, היא הוציאה את אלבומה השלישי והוסיפה עוד פרס לארנסל הזכיות תואר "זמרת השנה" בטקס נבחרי הילדים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

זכויות יוצרים | Copyright

כל הפרקים אשר ניתנים לצפייה באתר הינם דרך האתר המקורי והרשמי של מאקו מבית קשת . לא נעשית הפרת זכויות יוצרים דרך האתר. האתר רק מקשר לתכנים שפורסמו על ידם. This site is Copyright protected